Акціонерам

Новини

24.03.2022
До відома акціонерів!

10.02.2022
Про проведення річних загальних збрів акціонерів у 2022 році.

07.10.2021
Про зміну в складі посадових осіб Товариства.

05.04.2021
До відома акціонерів!

Покупцям

04.04.2021
Актуальний прайс

22.01.2021
Актуальний прайс

05.10.2020
Актуальний прайс

05.10.2020
Актуальний прайс

Нагороди

Нагороди BAKKERY UKRAINE - 2020
Нагороди Bakery Ukraine - 2019
21.04.2015  Житній хліб вживати корисно!

З настанням весни, коли організму людини починає не вистачати вітамінів, хлібопекарні рядять включити в раціон харчування житній хліб. Жито – одне з найважливіших зі злакових культур. Норма вживання житнього борошна (у відсотках до всіх злакових) – біля 30%. Житнє борошно володіє...


Житній хліб вживати корисно!

З настанням весни, коли організму людини починає  не вистачати вітамінів, хлібопекарні рядять включити в раціон харчування житній хліб. Жито – одне з найважливіших зі злакових культур. Норма вживання житнього борошна (у відсотках до всіх злакових) – біля 30%.  Житнє борошно володіє численними корисними властивостями. До складу входить необхідна нашому організму амінокислота – лізин, клітчатка, марганець, цинк, на 30% більше заліза, ніж в складі пшеничного борошна, в 1,5 – 2 рази більше магнію та калію. Житній хліб випікається на рідких заквасках з використанням чистих культур молочнокислих бактерії з мінімальною кількістю дріжджів.

Виживання житнього хліба допомагає знизити холестерин у крові, покращує обмін речовин, роботу серця, виводить шлаки, допомагає лікувати декілька десятків захворювань, в тому числі і онкологічних.

Без сумніву, жито володіє лікувальними властивостями. Здатне виводити шлаки, солі, токсини, дякуючи чому допомагає усунути причини багатьох захворювань.

Відомо, що в 70-ті роки Люксембург з онкології кишківника був в перших рядах негативного рейтингу. З початком вживання житнього хліба і висівок за даним показником він потрапив до кінця списку. В Німеччині і Польщі жит

ній хліб рахується дієтичним продуктом. Він також корисний для людей, які страждають на малокров’я і сахарний діабет. 

Але треба зауважити, що через підвищену кислотність, яка захищає від плісняви і руйнуючих процесів, житній хліб не рекомендується до вживання людям з підвищеною кислотністю шлунку та страждаючих виразковими захворюваннями.

Хочемо також попередити споживачів, що не весь хліб, який наданий в торгівлю, як

 житньо-пшеничний є таким. Окремі виробники хлібобулочної продукції використовують технології, що дозволяють затемняти хліб пшеничних сортів спеціальними добавками, які виключають з рецептури житнє борошно. А це, звісно, нівелює корисні властивості такого хліба.

Новоград-Волинський хлібозавод у виробництві хліба та хлібобулочних виробів дотримується всіх особливостей традиційних технологій та стандартів. Ми дбаємо про здоров’я споживачів нашої продукції та рекомендуємо до споживання житньо-пшеничні сорти хліба нашого виробництва:

-         хліб «Звягельський особливий», подовий;

-         хлібчик «Васильківський», формовий;

-         хліб «Апетит», подовий;

-         хліб «Лускунчик», формовий, з додаванням насіння соняшника, родзинок, кмину й яблучного повидла та солоду.


Чи  є у вашому щоденному раціоні хліб з житнього борошна? Який хліб вам більше до вподоби? 

Відповіді на ці запитання, а також питання, що цікавлять вас, ви можете розмістити на нашій сторінці в Facebook. 

Ми піклуємось про ваше здоров'я, тому ваша думка важлива. 

Назад
© 2012 ПАТ "Новоград-Волинський хлібозавод". Розроблено ТОВ "Емкон"