Акціонерам

Новини

24.03.2022
До відома акціонерів!

10.02.2022
Про проведення річних загальних збрів акціонерів у 2022 році.

07.10.2021
Про зміну в складі посадових осіб Товариства.

05.04.2021
До відома акціонерів!

Покупцям

04.04.2021
Актуальний прайс

22.01.2021
Актуальний прайс

05.10.2020
Актуальний прайс

05.10.2020
Актуальний прайс

Нагороди

Нагороди BAKKERY UKRAINE - 2020
Нагороди Bakery Ukraine - 2019
07.06.2018  ДОБРИЙ ХЛІБ НА ЧИСТІЙ ВОДІ!

 Нагальна проблема якості води відома всім мешканцям нашого міста і стає з кожним роком все більш актуальною. А тема якості води для приготування та замісу тіста хвилює всіх хлібопекарів, так як В О Д А разом з Б О Р О Ш Н О М - один з основних компонентів хлібобулочних виробів. Від її кількості, хімічного складу та біологічної активності залежить інтенсивність мікробіологічних і ферментативних процесів в тісті. Так, наприклад, жорсткість води впливає на консистенцію тіста,   на його смакові та ароматичні властивості, форму та зовнішній вигляд  виробів. А надлишок мінеральних домішок вбиває мікрофлору житніх заквасок.

Розуміючи свою відповідальність перед споживачами ,як виробника ,найбільш затребуваної групи товарів, керівництво ПрАТ “Новоград-Волинський хлібозавод”  прийняло рішення  про встановлення сучасної системи очищення води. Ця система дозволить поліпшити  фізико-хімічні і біологічні показники води, яка використовується для виготовлення  хлібобулочних виробів, та для забезпечення побутових потреб працівників заводу у чистій, безпечній та смачній воді.

Система складається з 4 етапів очистки.

На 1-му етапі відбувається механічне очищення від великих частинок домішок (іржа, мул, пісок). Вода проходить через 2 колони, заповнені в нижній частині піском фракції 0,4-0,6, а в верхній частині антрацитовим вугіллям.

На 2-му етапі вода проходить через 2 колони з кокосовим вугіллям для очищення від  хлору, запаху та мутності.

3-ій етап — це етап тонкої очистки до 5 мікрон від остаточних домішок.

На 4-му етапі відбувається обробка потоку води ультрафіолетовим опромінюванням , що забезпечує мікробіологічне очищення від бактерій, синьо-зелених водоростей, плісняви.

Все обладнання очисної системи  від найкращих світових виробників (США, Канада).

Наше підприємство принципово не використовує для виробництва продукції дуже поширених в наш час консервантів та поліпшувачів, термофільні дріжджі, а сьогодні, ще й перейшло на виготовлення продукції на очищеній та безпечній воді.

Нехай смакує!

 

Назад
© 2012 ПАТ "Новоград-Волинський хлібозавод". Розроблено ТОВ "Емкон"